polecam i zapraszam!

Opis i rozkład zajęć

w ofercie Flow Studio Pilates znajdują się następujące rodzaje zajęć grupowych na macie:

.

pilates open: trening pilates przeznaczony dla osób na każdym poziome zaawansowania, zarówno początkujących, jak i ćwicących regularnie. Ćwiczenia bezpiecznie dostosowane do poziomu zaawansowania osoby ćwiczącej. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates 1: zajęcia pilates przeznaczone głównie dla osób poczatkujących, oraz takich, które miały dłuższą przerwę w ćwiczeniach. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates props : zajęcia pilates z wykorzystaniem drobnego sprzetu tj.: różne piłki, taśmy, foam roller, magic circle lub spine corrector . W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates & stretching:  trening pilates z elementami jogi i stretchingu, przeznaczony dla osób na kazdym poziomie zaawansownia. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

bodyART open: trening bodyART dla osób na kazdym poziomie zaawansowania. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates&bodyART trening będący płynnym połączeniem treningu bodyART i ćwiczeń Pilates, wykorzystujący harmonijną wspólpracę oddechu i ruchu do budowania silnego i elastycznego ciała

 

W STUDIU ODBYWAJA SIĘ RÓWNIEŻ ZAJĘCIA STUDIO, CZYLI LEKCJE NA URZĄDZENIACH REFORMER, WUNDA CHAIR, SPRING BOARD ETC, W MAŁYCH 3-OSOBOWYCH GRUPACH. W CELU DOŁĄĆZENIA DO TAKIEJ GRUPY PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY. CENNIK ZAJĘĆ DOSTĘPNY  PONIŻEJ W ZAKŁADCE "CENNIK"

 

 

 Rozkład zajęć grupowych na macie:

 

    poniedziałek 
  wtorek 
  środa 
  czwartek 
  piątek     sobota 
10:00                      
11:00  
    
        
15:30                
               
17:00            pilates1

  

        

            

   
17:30           pilates open 

 

 
18:00        

 

            pilates barre       
 
19:00 pilates&stretching    pilates open               
19:30

  

    pilates&stretching       

       pilates open

   
 
20:00

  bodyART open

          bodyART & pilates    
                     
20:30
  pilates open

 

   
21:00

 

         
21:30              

                                 

 

 

 

Konieczna rezerwacja miejsc!

Możesz jej dokonać klikając "zarezerwuj zajęcia".

 

Jeśli rezerwacja online nie działa, można zarezerwować miejsce telefonicznie pod numerem 608 577 789 albo mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Anulowanie rezerwacji mailowo lub smsem!

 

 

Spine Corrector *

 

Z wiekiem, z powodu złej postawy, niewystarczającej aktywności fizycznej i różnych schorzeń, nasz kręgosłup traci swoje naturalne krzywizny i zaczynamy odczuwać dolegliwości w okolicy pleców. 
Spine Corrector jest urządzeniem wykorzystywanym do ćwiczeń Pilates, które zostało właśnie tak skonstruowane, aby przy jego użyciu wzmacniać nie tylko mięśnie pleców, ale również tułowia i nóg, przyczyniając się w ten sposób do eliminowania tych nieprzyjemnych dolegliwości. Spine Corrector daje doskonałą stabilizację i wsparcie podczas treningu, a dzięki temu ćwiczenia są niezwykle efektywne. Należy pamiętać jednak, że kluczem do sukcesu jest systematyczne wykonywanie ćwiczeń :-)

Flow Studio Pilates daje właśnie taką możliwość, bo prowadzone są tu zarówno treningi indywidualne, jak również zajęcia grupowe z wykorzystaniem Spine Correctora.
 
spine corrector
 
 

Pilates

 

 

Pilates, to nazwa  systemu ćwiczeń wymyślonych przez Josepha Pilatesa (1880-1967). Znana na całym świecie metoda ćwiczeń Pilatesa jest uznawana za jedną z najbezpieczniejszych form fitness. 

 

Czytaj więcej...

bodyART™


bodyART jest formą fitness z nurtu body&mind. Został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera, jednego z najpopularniejszych i najbardziej uznanych prezenterów fitnes na scenie międzynarodowej. Jest wszechstronną i precyzyjnie opracowaną metodą treningu. Umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej i zewnetrznej harmonii.

Czytaj więcej...

Cennik

 

Kliknij "czytaj więcej", aby zobaczyć cennik.

Czytaj więcej...

Regulamin dokonywania i anulowania rezerwacji

Kliknij "czytaj więcej", aby zobaczyć Regulamin

Czytaj więcej...